Bezmaksas informatīvais tālrunis:80 700 008

4XLA (bāze un aktivators)

4XLA (bāze un aktivators)

  • Svars: 10+10 kg
  • Svars: 20+20 kg
  • Ražotājs: Ecolab

Universāls pupu dezinfekcijas līdzeklis piena lopkopībai, lietošanai pirms un/vai pēc slaukšanas.
Divu komponentu koncentrāts, paredzēts darba šķīduma pagatavošanai. Satur hlora dioksīdu, kam piemīt plaša spektra un ilgstoši noturīgas dezinficējošas īpašības. Izmantojams pirms un pēc slaukšanas dezinfekcijas veikšanai. Samazina somatisko šūnu skaitu, samazina patogēno baktēriju populāciju novietnē, līdz ar ko uzlabojas piena kvalitāte.
Lietošanas indikācijas: Kā slaucamo govju mastīta profilakses palīglīdzeklis. Izmanto pupu galu dezinfekcijai un tīrīšanai. Preparāts nožūstot veido aizsargkārtiņu – barjeru, kura pasargā tesmeni no inficēšanās. Mīkstina ādu. Nesatur jodu un hlorheksidīnu.
Pirms slaukšanas dezinfekcija: Darba šķīduma pagatavošana: vienādās attiecībās sajauc kopā abas komponentus. Darba šķīdumu iepilda īpašajā pupu dezinfekcijas kanniņā, kura veido putas. Pēc tesmeņa noslaucīšanas un redzamo netīrumu noņemšanas, tieši pirms slaukšanas aparāta stobriņu uzlikšanas izdara visu četru pupu dezinfekciju. Kanniņu saspiežot, kausiņš piepildīsies ar darba šķīduma putām, kuru veidošanos nodrošina kanniņas tehniskā uzbūve. Putas apņems pupu. Putu forma nodrošina, ka dezinfektants nenotek un pēc 15 -30 sekundēm sīkie netīrumi būs atmiekšķēti, bet āda dezinficēta. Ar papīra salvetes palīdzību putas, kopā ar sīkajiem netīrumiem rūpīgi noslauka nost. Nemazgāt! Nelietot slapjas lupatas! Lietojiet papīra dvieļus! Pēc slaukšanas dezinfekcija: Darba šķīduma pagatavošana: vienādās attiecības sajauc kopā abas komponentus. Darba šķīdumu iepilda citas konstrukcijas kanniņā. Tūlīt pēc slaukšanas aparāta noņemšanas izdara pupu dezinfekciju, lietojot īpašo dezinfekcijas kanniņu. Pēc trauciņa saspiešanas, darba šķīdums nonāks saskarē ar pupu. Procedūru izdara uzreiz pēc slaukšanas visiem četriem pupiem. Atļauj nožūt. Neslauka. Vidējais darba šķīduma patēriņš uz vienu govi vienā slaukšanas reizē aptuveni 7.5ml. Ilgstoša aizsardzība, ādu mīkstinoša iedarbība. Likvidē piena paliekas uz pupu ādas, kas var kalpot par baktēriju vairošanās vidi. Nelietot uz traumētiem vai iekaisuši pupiem. Vienmēr pagatavot svaigu šķīdumu, pagatavoto darba šķīdumu izlietot 2-3 stundu laikā. Neizlietoto darba šķīdumu utilizē. *Sasalšana neietekmē produkta kvalitāti, ja vien produkta komponenti pirms sajaukšanas ir pilnīgi atkusuši un pirms lietošanas rūpīgi samaisīti kopā.
Iepakojuma veids un sastāvs: Bāze un Aktivators tiek piegādāti komplektā, iepakoti pa pāriem polietilēna kannās pa 10 vai 20 litri.
JŪSU IEGUVUMI:
● Viens preparāts gan pirms, gan pēc slaukšanas dezinfekcijai.
● Ar vienu kustību – netīrumu noņemšana un dezinfekcija.
● Nav jāuztraucas, ja govis pēc slaukšanas uzreiz apguļas, jo dezinfekcijas līdzeklis iedarbojas ļoti ātri un tam ir ilgs ekspozīcijas laiks.
● Ļoti ekonomisks lietošanā.