Bezmaksas informatīvais tālrunis:80 700 008

Vetramil® Mamel

Vetramil® Mamel

Tesmeņa liniments, kas satur ārstniecisko  medu.

Lietošana: Ievadīšanai tesmenī
Pupa cisternas un tesmeņa cisternas attīrīšanai no slimību iedīgļiem un iekaisuma produktiem (piem., strutas), kā arī piena alveolu gļotādas veselības uzlabošanai.
Sastāvs: Medicīniskais medus, timiāns, lavanda, tējas koks, pačulija, baziliks, sorbitāna monooleāts, baltais vazelīns, lanolīns, sojas eļla.

Mērķa sugas: govis
Raksturojums: Palīglīdzeklis tesmeņa veselības uzlabošanai subklīniska un klīniska mastīta ārstēšanas laikā. Liniments veidots uz ārstnieciskā medus bāzes, kas papildināts ar ārstniecisko augu eļļām un ekstraktiem. Vetrimil satur medicīnisko medu, kam piemīt augsta enzimātiskā aktivitāte. Pupa iekšienē, saskaroties ar iekaisuma produktiem, no glikozes oksidāzes (medū esošs ferments) nelielos, bet pietiekami iedarbīgos daudzumos, rodas ūdeņraža pārskābe. Ūdeņraža pārskābei piemīt sen zināma pretmikrobu iedarbība un spēja attīrīt brūces. Pateicoties bagātīgajam sastāvam, Vetrimil attīra, nomierina iekaisušos audus un stimulē tesmeņa iekšējo audu reģenerāciju.

Lietošanas ieteikumi: Ievadīšanai tesmenī. Viens injektors (10 ml) jāievada skartajā ceturksnī pēc slaukšanas 2 reizes dienā (no rīta un vakarā) 3 dienas.

Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma.
Uzglabāšanas noteikumi: +4+30 oC, sausā vietā.
Iepakojums: Plastikāta šļirctūba (LDPE)10 ml. Kartona kastē 40 šļirctūbas.
Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā!
Ražotājs: Bfactory, 3911 TZ Rhenen, Holande