Bezmaksas informatīvais tālrunis:80 700 008

VitaFito Līdzeklis pret caureju govīm

VitaFito Līdzeklis pret caureju govīm

Ārstniecības augus saturošs līdzeklis caurejas apturēšanai govīm un telēm.
IEDARBĪBA:
● aptur dažādas izcelsmes caureju,
● iedarbojas savelkoši uz gremošanas trakta gļotādām,
● kavē baktēriju vairošanos un mazina iekaisumu,
● uzlabo ēstgribu un barības sagremošanu, pateicoties spējai stimulēt gremošanas sulu produkciju. Augsta savelkošo vielu – tanīnu koncentrācija. Ozola mizai, kalmju un retēja sakneņiem, piemīt izteikta pretcaurejas un savelkoša iedarbība. Savelkošās iedarbības dēļ mazinās zarnu sienas caurlaidība un tiek novērsta ūdens ieplūšanas zarnu lūmenā. Pateicoties līdzekļa spējai iedarboties uz baktēriju proteīniem, tiek nodrošināta antibakteriāla efektivitāte. Kalmju sakneņa ēteriskās eļļas rosina apetīti un stimulē gremošanu. Ļoti svarīgi, ka šis maisījums nodrošina pretiekaisuma iedarbību, jo caurejas gadījumā zarnu gļotādas ir iekaisušas. Uzlabojas arī asins sarecēšana, kas palīdz apturēt asiņošanu zarnās. Tas sevišķi svarīgi asiņainas caurejas gadījumā.
LIETOŠANA: Atsevišķiem dzīvniekiem: izšķīdiniet 1 paciņu maisījuma 1 litrā silta ūdens un nekavējoties izdzirdiniet dzīvniekam. Lietošanu turpina 1-3 dienas, vienu līdz divas reizes dienā.

Dzīvnieku grupām: Iemaisiet šo līdzekli gatavajā barībā (arī TMR), aprēķinot 100 g līdzekļa uz vienu dzīvnieku. Pārdotākais produkts Polijā! 1 paciņa ir 1 deva.
JŪSU IEGUVUMI:
● Iespēja nekavējoties rīkoties t.s. ziemas caurejas gadījumā.
● Novērš turpmāku izslaukuma krišanos.
● Atjauno apetīti un kokšķiedras izmantošanu slimības laikā.
● Bez ierobežojumiem piena izmantošanā!